Nationale Sportweek aktie

 

Van vrijdag 20 september tot zondag 29 september is het de Nationale Sportweek! We nodigen alle leden uit om iemand te introduceren bij onze atletiekvereniging.

 

Tijdens de Nationale Sportweek staat heel Nederland 10 dagen lang in het teken van de sport. Onze vereniging heeft samen hardlopen.nl (powered by Atletiekunie) de Nationale Sportweek aangegrepen om samen de campagne ‘Wie strik jij’ te lanceren.

 

Ook wij doen dus enthousiast mee met deze Nationale Sportweek. Gedurende 10 dagen lang zetten wij onze deuren wagenwijd open voor nieuwkomers.
Nieuwkomers zijn natuurlijk altijd al van harte welkom, maar tijdens de Nationale Sportweek zijn ze extra welkom.

Hoe werkt deze campagne?
In de kantine staat een display met daarin Hardlopen.nl veters. Pak een setje veters en strik met deze veters een buurman, buurvrouw, vriend of vriendin om tijdens de Nationale Sportweek mee te komen trainen bij onze vereniging.

Samen trainen is natuurlijk veel gezelliger, deskundige begeleiding is er aanwezig en tevens is het lopen in groepsverband erg motiverend #samenlopenisleuker.

terug naar nieuwsberichten